Термоетикетка самоклеюча 100 х 150 мм термо ЕКО (500шт)


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
| Виробник
|
Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Термопапір Термо ТОП |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| кількість в рулоні | 500 шт |
| діаметр втулки | 41 мм |
| кількість в ящику | 15 шт |
| матеріал | Термо ТОП |
Опис
Етикетка самоклеюча застосовується для маркування продуктів харчування, які передбачають подальше транспортування або зберігання продуктів, особливо заморожених-м'ясі та рибі, пельмені, вареники, креветках, птиці та ін.
Для друку на цій етикетці необхідний термопринтер етикеток, (або принтер). фарбувальні стрічки (ріббони) для друку не потрібні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СПІТЧ Технопроект |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 150 мм |
| Матеріал | Папір |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
- Ціна: 265 ₴
