Плівка поліетиленова сіра 80 мкм 300 м2, сірого кольору





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плівка поліетиленова сіра 80 мкм 300 м2, сірого кольору
| Вага | 23 кг |
|---|---|
| Ширина | 1500 см |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина плівки | 80 мкм |
| Кількість метрів у рулоні | 100 м |
| Застосування плівки | Будівництво |
| Тип плівки | Рукав |
| Намотування рулону, кв.м. | 300 |
Будівельна поліетиленова плівка виготовляється з поліетилену вторинного перероблення та витримує великі навантаження. Плівка поліетиленова виготовляється у формі рукава, має високу міцність на розрив і натяг. Застосовується за температур від -50 °C до +60 °C.
Виробляється у формі рукава завширшки 1,5 м.
Довжина рулону — 100 м.
Вага рулону – 23-26 кг.
Намотування в рулоні – 300 м.кв.
Поліетиленові плівки мають широке застосування, оскільки мають високі гідроізоляційні та теплоізоляційні властивості.
Сфера застосування:
- Для теплоізоляції дахів, горищів
- Для гідроізоляції штучних водойм
- Для пристрою дренажу
- Для захисту будівельних конструкцій від вологи
- Як покривний матеріал
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fin Fun |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вид плівки | Первинна |
| Тип використання | Ручна |
| Товщина плівки | 8 мкм |
| Довжина рулону | 1500 м |
| Ширина рулону | 35 см |
| Вага рулону | 6 кг |
| Ступінь пре-стретчу плівки, min | 200 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| довжина | Асортимент |
| колір | прозорий |
| Висота | 500 мм |
- Ціна: 1 570 ₴


