Плівка 80 мкм 3 м*100 м сіра поліетиленова гідроізоляційна





Плівка сіра 80 мкм (3м*100 м.) поліетиленова від компанії "Shadow" завжди якісна.
Ми пропонуємо Вам поліетиленову плівку!
Плівка звичайна сіра поліетиленова застосовується в Будівництво/ремонтні роботи (тепло- та гідроізоляція підвальних і чорничних приміщень, захист фундаменту та будівельних конструкцій від води, теплоізоляція, пристрій бетонної підлоги, пристрій фундаменту, під час малярних і штукатурних робіт для захисту вже готових ділянок). Плівка сіра поліетиленова має такі властивості: - Захищає від корозії й потрапляння вологи. - Має високу зносостійкість. - Водо- та паронепроникна.
Плівка сіра зі щільністю 80 мікронів має ширину рукава 150 см, а в розвороті ширина становить 300 см, довжина рулону 100 метрів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shadow |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 21 кг |
| Кількість метрів у рулоні | 100 м |
| Товщина плівки | 80 мкм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Універсальна |
| Тип | Плівка |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fin Fun |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вид плівки | Первинна |
| Тип використання | Ручна |
| Товщина плівки | 8 мкм |
| Довжина рулону | 1500 м |
| Ширина рулону | 35 см |
| Вага рулону | 6 кг |
| Ступінь пре-стретчу плівки, min | 200 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| довжина | Асортимент |
| колір | прозорий |
| Висота | 500 мм |
- Ціна: 2 410 ₴


