Харчова стрейч-плівка ПВХ 8 мкр — 350 мм × 1500 м




Харчова стрейч-плівка ПВХ 8 мк — 350 мм × 1500 м
Плівка ПВХ харчова дихаюча 350 мм × 8 мкм, 1500 м, 5,2 кг (рулон) — ідеальне рішення для пакування харчових продуктів. Завдяки дихаючим властивостям запобігає утворенню конденсату, зберігаючи свіжість фруктів, овочів, м’ясних та хлібобулочних виробів. Висока прозорість і еластичність забезпечують щільне прилягання до продукту, покращуючи його презентабельність. Ширина 350 мм та довжина 1500 м роблять її зручною для використання в магазинах, супермаркетах і на виробництві. Товщина 8 мкм гарантує міцність та надійність. Постачається у рулоні вагою 5,2 кг, що забезпечує економічність і зручність у використанні.
Характеристики:
Ширина - 350мм
Щільність - 8мкм
В рулоні - 1500м
Вага нетто (без втулки) - 5,2 кг
Колір - прозорий
Товщина: 8 мк
Ширина: 350 мм
Довжина: 1500 м
Розтягнення: до 200 %
Харчова ПВХ-плівка
Плівка широко використовується для пакування харчових продуктів. Вона застосовується як у побутових потребах звичайних громадян, так і в харчових виробництвах і торгових точках, починаючи від ринків, закінчуючи сетами супермаркетів.
ПВХ стрейч-плівка набула величезної популярності та міцно закріпилася серед основних пакувальних матеріалів завдяки набору унікальних властивостей і параметрів.:
Повітропроникний ефект. Завдяки своїй структурі ПВХ стрейч плівка LaStren® здатна вибірково пропускати складники повітря — водяна пара, водночас не пропускати вуглекислий газ і кисень, що перешкоджає замоканню й обвітрюванню упакованих продуктів. Завдяки вологопроникності стрейч ПВХ плівка LaStren® перешкоджає виникненню конденсату на поверхні плівки під час пакування гарячих продуктів.
Чудові фізико-механічні властивості. Харчова стрейч-плівка LaStren®, маючи товщину менш ніж 10 мкм, має здатність до відновлення первісної форми після розтягування, що дає змогу зберегти чудовий зовнішній вигляд упакованої продукції, дає змогу уникнути ефекту «продування» і розтягування паковання. Маючи чудовий показник опору на розрив, ПВХ стрейч плівка LaStren® дає змогу зберігати цілісність паковання навіть у разі паковання продуктів із виступними або гострими краями, як-от риба, шматки м'яса з кістками.
Завжди товарний і привабливий зовнішній вигляд. Завдяки складникам рецептури ПВХ стрейч плівка LaStren® має чудовий глянець, найвищу прозорість і приємний жовтий колір, колір шампань. За даними показників ПВХ плівка Lastren® перевершує аналогічні упаковані матеріали на основі Поліетилену.
Безпека для вас і вашої родини. ПВХ стрейч плівка LaStren® не містить фталатів, а всі компоненти рецептури виготовлені в Євросоюзі та мають роздільну здатність для контакту з харчовими продуктами. Пленка LaStren® має висновок Санітарно-гігієнічної Служби України та допущена до контакту з харчовими продуктами. З цим документом ви можете ознайомитися в розділі сертифікати.
Доставляємо по всій Украине
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Товщина плівки | 8 мкм |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Довжина рулону | 1500 м |
| Ширина рулону | 35 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fin Fun |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вид плівки | Первинна |
| Тип використання | Ручна |
| Товщина плівки | 8 мкм |
| Довжина рулону | 1500 м |
| Ширина рулону | 35 см |
| Вага рулону | 6 кг |
| Ступінь пре-стретчу плівки, min | 200 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| довжина | Асортимент |
| колір | прозорий |
| Висота | 500 мм |
- Ціна: 1 180 ₴
